Virtuali edukacinė biblioteka

Mokyklų bibliotekų tinklaraštis

Alytaus Jotvingių gimnazija

Naudingos nuorodos

Lietuvos bibliotekų tinklaraštisLietuvos mokyklų bibliotekos darbuotojų asociacijos kuruojamas tinklaraštis, kuriame pateikiamos mokyklų bibliotekų naujienos, bibliotekų veiklą reglamentuojantys dokumentai, klausimai ir atsakymai aktualiausiais mokyklų bibliotekų veiklos organizavimo klausimais.

Mokyklos bibliotekininkas. Lietuvos bibliotekininkų draugijos Mokyklų skyriaus tinklaraštis. Čia rasite daug naudingos informacijos apie LBD, teisinių ir bibliotekų veiklos klausimų-atsakymų skyrelis, mokyklų bibliotekų organizuojami projektai, renginiai, teisiniai dokumentai aktualūs mokyklų bibliotekoms ir naudingos nuorodos.

Lietuvos bibliotekininkų draugija

Lietuvos bibliotekininkų draugija (LBD) įkurta 1931 m. Nepriklausomoje Lietuvoje. Jos įkūrėjas – prof. Vaclovas Biržiška. Draugija siekė tobulinti bibliotekininkystę ir bibliografiją Lietuvoje, burti bibliotekininkus ir bibliografus.

Metų knygos rinkimai

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Šią akciją, įtrauktą į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, o nuo 2010-ųjų įsijungė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė tūkstančiams vaikų ir suaugusiųjų nuo pat Grenlandijos iki Baltarusijos - tai istorijų klausymasis jaukioje žvakių šviesoje, tai nauja literatūra iš Šiaurės, tai įvairios parodos, susitikimai ir kiti renginiai su Šiaurės šalimis susijusiomis temomis.

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka

Naudinga informacija, kvalifikacijos kėlimo programos mokyklų bibliotekininkams.

Bibliotekos kronika

Lankytojai